Dziękuję wszystkim Pielgrzymom

Chciałbym ogromnie podziękować tym wszystkim, którzy przybyli na XXVII pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. Dziękuję także tym, którzy oglądali „na żywo” relację na antenie Telewizji Trwam i Radia Maryja.
W szczególności wyrazy uznania dla wszystkich, którzy powstrzymali marsz homopropagandy pod Jasną Górę. Ta interwencja spowodowała, że mogliśmy razem, w modlitwie i spokoju podziękować Bogu za 100-lecie odzyskania niepodległości.

XXVII pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Na Jasnej Górze trwa XXVII pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Są nas tysiące – wiernych, którzy przybyli by w modlitwie podziękować za Polskę.

„Niech Matka Boska Częstochowska ma w opiece Naród cały”. Ten wyjątkowy wpis Pana Premiera Mateusza Morawieckiego to duma, szacunek i oddanie czci Ojczyźnie. Bóg zapłać za te słowa. Dziękuję, że mogłem być przy tej wyjątkowej chwili.

 

Tradycja Kaszubów szczególnie wpisuje się z polskie wartości

Dziś w Koziej Górze pod Kartuzami odbyło się Truskawkobranie. Na to wydarzenie przybyło kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców z całego Pomorza. W szczególności dziękuję organizatorom i wszystkim Kaszubom, którzy dzięki swojej kulturze i tradycji dbają o wartości Polski. Bóg, Ojczyzna – również ta mała, lokalna i Rodzina to te drogowskazy, którymi kierują się Kaszubi. Bóg zapłać za taką postawę.

Gdańska Platforma Obywatelska do gdańskich szkół wpuściła LGBT

Wielka mobilizacja w Gdańsku nie głosowania na Platformę Obywatelską.
W związku z przyjęciem przez radnych PO modelu na rzecz równego traktowania do naszych szkół trafią programy, które promować będą LBGT i ideologię gender. Czy chcesz aby Twoje, niepełnoletnie dziecko było indoktrynowane tą ideologią?
Jedyne wyjście aby cofnąć ten model to zagłosować w jesiennych wyborach samorządowych przeciw lokalnej Platformie Obywatelskiej.

Za nami pierwszy dzień Forum Wizja Rozwoju. Podczas drugiego rozmawiamy o Pomorzu.

Zakończył się 1 dzień Forum Wizja Rozwoju, czyli największego wydarzenia gospodarczego na terenie północnej Polski. Ogromnie dziękuję za zaproszenie i za to, że mogłem brać czynny udział w jednym z paneli dyskusyjnych. Zapraszam na 2 dzień tego wydarzenia, a zwłaszcza na godz. 9.30 Sala K Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Wtedy przedstawiać będziemy zagadnienie „Roli Pomorza w polskiej gospodarce”.

Protestowaliśmy przeciwko ideologii LBGT, którą chce wprowadzić Paweł Adamowicz

To był ważny i słyszalny głos sprzeciwu mieszkańców Gdańska na promocję i propagandę LGBT. Dzięki realizacji programu „Po stronie prawdy”, na antenie Telewizji Trwam mogliśmy w końcu bez stopowania przez Miasto Gdańsk wypowiedzieć swoje stanowisko. Dziękuję wszystkim którzy włączają się w ochronę dzieci przed genderową polityką Pawła Adamowicza. Apeluję do urzędników o wycofanie szkodliwego programu, a radnych gdańskich o odrzucenie projektu podczas sesji 28.06.2018 r.

 

Niemieckie obozy zagłady

Podczas Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady szczególnie pamiętamy kto był katem, a kto ofiarą.

Kwestowaliśmy na rzecz małej Julki

Sporą sumę udało nam się zebrać podczas pikniku rodzinnego, który odbył się dziś w Dworku Banino. Całość przekazaliśmy na rzecz małej Julki, która potrzebuje wsparcia na niezbędne leczenie. Dziękuje wszystkim za hojność i tak liczne przybycie. Na pewno jeszcze będzie okazja jeszcze pomóc tej małej Bohaterce.