Przywracamy Krzyż w godle Polski

Skoro rozpoczęły się prace nad zmianami w godle Polski, to myślę, że w 100-lecie odzyskania niepodległości czas powrócić Krzyż na zamkniętą koronę.

Wraz z wieloma środowiskami organizujemy akcję społeczną: „Dla Polski w 100-lecie Niepodległości”. Szczegóły niebawem.

Mimo, że wp.pl robi z tego tematu sensację, zachęcam do przeczytania poniższego artykułu, który może być początkiem dyskusji.

https://wiadomosci.wp.pl/wspolpracownik-ojca-rydzyka-chce-zmienic-polskie-godlo-na-koronie-powinien-byc-krzyz-6310808742188673a

Uroczysta inauguracja WSKSiM w Toruniu

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się dziś uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Życzę powodzenia wszystkich studentom, a wykładowcom wytrwałości.
Szczególnie podczas tego wydarzenia był ciekawy wykład inauguracyjny Ministra Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Zapraszam na II Pomorski Piknik Strzelecki

Zapraszam serdecznie na II Pomorski Piknik Strzelecki – Strzelnica Skorpion, pod moim Honorowym Patronatem. Wśród licznych atrakcji: turniej strzelecki przy użyciu karabinku sportowego, tzw. KBKS, a także festyn rodzinny połączony z licznymi atrakcjami. Na przybyłe dzieci czekać będą stoiska z dmuchanym placem zabaw, miejsce na wspólną grę i zabawę, a dla rodziców stoiska, na których będzie można obejrzeć broń kolekcjonerską.