Koncert „Pamięci Stoczniowców – zakłóćmy ciszę” był po to by podziękować Stoczniowcom, w tym i Zbyszkowi Stefańskiemu za walkę o prawdę, wiarę i wartości Polski i Polaków. Zbyszek dziękuję za wzruszające chwile.

Ten koncert będzie dla wszystkich Stoczniowców

Wielokrotnie rozmawiając ze Stoczniowcami słyszymy prawdziwe i często bolesne wspomnienia okresu stanu wojennego czy strajków. Podczas tych opowieści każdy z nich stara się odnaleźć coś, co jednak było pozytywne i budujące. Takim czynnikiem dla nich często była muzyka i muzycy. Wielu wspomina niepokornego, ale podtrzymującego na duchu Zbigniewa Stefańskiego „Stefana”.
Zachęcam do przeczytania całego artykułu:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/gdansk-we-wtorek-koncert-w-holdzie-pamieci-stoczniowcow/?fbclid=IwAR3428lXtzldKlqOT00KfkjrHl57Eg4mnDAMgYE9bcjifEUpZ8C30KPXnb0

13 grudnia #PAMIĘTAMY

Komuniści sprzeciwili się Polsce i Polakom. Chcieli ugasić naszą wiarę, tożsamość i „narodową solidarność”.
Pamiętamy o ofiarach stanu wojennego i tych wszystkich, którzy byli bici, aresztowani i torturowani bo chcieli wolności dla siebie i swoich rodzin. 13 grudnia dzień zamachu na naszą Ojczyznę.

Zapraszam serdecznie na koncert, który mam przyjemność organizować. Koncert „Pamięci Stoczniowców – zakłóćmy ciszę” – 18.12.2018, godz. 18.00 Sala BHP. Wstęp wolny. Do zobaczenia