Nie zgadzam się z polityką seksualną Pawła Adamowicza

Nie zgadzam się z polityką seksualną Miasta Gdańska i Prezydenta Pawła Adamowicza, która jest „oferowana” mieszkańcom.  Nie tylko wciąż promuje ona ruchy LGBT poprzez organizację parad wolności ale również od dłuższego czasu magistrat prowadzi różne projekty, w których występują elementy sprzeczne z zasadami moralnymi oraz naszą wiarą. Kolejny raz Prezydent Adamowicz przekroczył granicę. Pozwolił na stworzenie i realizację programu „Zdrovve Love”, który kierowany jest do niepełnoletnich mieszkańców naszego Miasta, uczniów gdańskich szkół. W publikacji, która została wydana występują np. informacje promujące rozwiązłość seksualną, homoseksualizm, biseksualizm, transseksualizm czy antykoncepcję wczesnoporonną.

Nie pozwolimy aby taki program działał w gdańskich szkołach.

Zachęcam również do przeczytania poniższych artykułów, w których znajdują się informacje o zorganizowanym wczorajszym briefingu prasowym przez Stowarzyszenie myGdańsk.pl, którego jestem Prezesem.

MyGdansk.pl: Gdański samorząd zamierza promować LGBT

https://www.pch24.pl/gdansk–seksedukacja-za-miejskie-pieniadze–miasto-sfinansowalo-skandaliczna-broszure,57520,i.html 

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1097269,lokalne-stowarzyszenie-zarzuca-samorzadowi-gdanska-promowanie-srodowisk-lgbt.html

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *