Search results
niedziela
15maja
Gdańsk

Gdańsk, 15 maja 2016 roku

 

 

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Wyborcy,

Szanowni Dziennikarze

Serdeczni Współpracownicy,

 

 

 

         Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować za okazane wsparcie i życzliwość, które od wielu lat otrzymuje od Państwa. Każda rozmowa z Państwem, wspólna dyskusja, także z oponentami politycznymi, nauczyły mnie wiele i pozwoliły zrozumieć problemy, z którymi dziś borykają się Polacy. Przez ten czas zawsze starałem się rzetelnie i skrupulatnie wykonywać obowiązki parlamentarzysty, a także poświęcać Państwu jak najwięcej czasu. Dziękuję za to wszystko, a zwłaszcza za wspólne spotkania.

         Jak już Państwo wiedzą, zostałem powołany do Zarządu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. W związku z tym dnia 13 maja 2016 roku złożyłem mandat posła na Sejm RP.

Przede mną nowe wyzwana, które wynikają z misji i chęci dalszej naprawy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Wszystkie zadania, które zostały przede mną postawione, będę wykonywał najlepiej jak potrafię, w oparciu o takie wartości jak: uczciwość, sprawiedliwość, solidność, przyzwoitość i dbałość o losy pokoleń Polaków.

         Pragnę nadal aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i publicznym - mam zamiar, tak jak to czynię teraz, wspierać inicjatywy lokalne, kulturalne i edukacyjne. Poza tym osobiście zaangażuję się i zainicjuje wiele przedsięwzięć, zwłaszcza tych, które będę mógł realizować na Pomorzu.       

Jeszcze raz serdecznie dziękuje wszystkim, zwłaszcza wyborcom Prawa i Sprawiedliwości za dotychczasowe poparcie licząc na dalszą i owocną współpracę.

 

Z poważaniem,

Andrzej Jaworski

czwartek
12maja
Warszawa/Gdańsk

Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzieliłem Dziennikowi Bałtyckiemu. Znajduje się on: TUTAJ.

Donald Tusk doskonale wie, że do Polski nie ma po co specjalnie wracać. Platforma Obywatelska jest dzisiaj zdominowana przez Grzegorza Schetynę, którego Donald Tusk wielokrotnie czołgał i skazywał na polityczną banicję. Teraz mamy do czynienia z odwróceniem ról. I gdyby Donald Tusk przyjechał do Polski, to chyba nie znalazłby miejsca w szeregach swojej partii.


Strona 1 z 39